SIT3372AI-2E9-33NG25.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NG25.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NG25.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NG25.000000 | SiTime | NHE Electronics