SIT3372AI-2E9-33NU50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-33NU50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-33NU50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 50 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-33NU50.000000 | SiTime | NHE Electronics