SIT3372AI-4B9-30NX76.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-30NX76.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-30NX76.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 76.8 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±360ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-30NX76.800000 | SiTime | NHE Electronics