SIT3372AI-4B9-33NH77.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
SIT3372AI-4B9-33NH77.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-4B9-33NH77.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSLProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 77.76 MHzFunction: -Output: HCSLVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 97mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-4B9-33NH77.760000 | SiTime | NHE Electronics