SIT8209AC-82-18S-133.333330 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 166.66666MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV
Product Specifications:
MfrPart.: SIT8209AC-82-18S-133.333330Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC XO 133.33333MHZ LVCMOSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT8209PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: XO (Standard)Frequency: 133.33333 MHzFunction: Standby (Power Down)Output: LVCMOS, LVTTLVoltage-Supply: 1.8VFrequencyStability: ±25ppmAbsolutePullRange(APR): -OperatingTemperature: -20°C ~ 70°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 33mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 4-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT8209AC-82-18S-133.333330 | SiTime | NHE Electronics